info@dermcorrect.ee

+372 5342 1152

CRYO21 külmateraapia

Tiina Turban

Massaaž Kutsekvalifikatsioon, CRYO21 külmateraapia

Meie imearmas klient Tiina Turban, kes on külastanud meie ilukliinikut aastaid on ise tegutsenud iluvaldkonnas viimased 10 aastat. Elades viimased 15 aastat Soomes, omandas ta seal kosmeetika kutsehariduse ning viimased 5 aastat pakub ta Cryo21 protseduure nii meestele kui naistele. Olles ise väga aktiivne inimene, on Tiina omandanud ka Eesti võimlemisliidus treeneri kutsehariduse, tänu millele oskab ta inimest vaadata kui tervikut ning soovi korral annab nõu liikumise ja tervisliku toitmise osas arvestades isiku eripärasust.

Alates kevad 2023 pakub Tiina meie ilukabinetis külmateraapiat ehk CYRO 21 protseduuri.

 

 

CRYO21 on külmateraapia mis aitab probleemsetes piirkondades lõhustada tselluliiti ja rasvaladestusi, kiirendab ainevahetust ning aitab seeläbi kiiremini saavutada nii soovitud kehakuju kui -kaalu. Pärast esimest protseduuri väheneb soovitud piirkonnast 2-6 cm !

Cryo21 teraapia käigus alandatakse rasvarakkude temperatuuri 34 kraadilt 10 kraadini, mis kutsub esile loomuliku rakusurma ehk apoptoosi. Surnud rasvarakud väljuvad kehast protseduurile järgneva 14 päeva jooksul läbi lümfiringe. Hoolduse ajal töödeldakse konkreetset kehapiirkonda manuaalselt – see on ka põhjus, miks antud protseduur nii efektiivne on.

Kui kaua üks protseduur kestab ja kui tihti tuleb antud protseduuri teha?
 
Protseduur ise kestab 30 -60 min, kuid üheskoos mõõtmisega tuleks arvestada +15 min. Püsivate tulemuste saavutamiseks tuleb CRYO21 teraapias ideaalis käia üle kahe nädala kokku viis kuni kaheksa korda. Kahe seansi vahepeal tuleb kindlasti võimalikult palju vedelikku tarbida, et organism ennast puhastada saaks.  Kuna rasvarakkudest vabanetakse jäädavalt, siis on tulemused ka peale kuuri püsivad. Kindlasti aitavad figuuri säilitamisele kaasa tasakaalustatud toitumine ja piisav kehaline aktiivsus

Piirkonnad mida töödeldakse külmteraapiaga on:

Mille jaoks on CRYO21 veel sobilik?

Enamuselt teostatakse CRYO21 protseduuri erinevates keha piirkondades, kus soovitakse tselluliidist lahti saada, kuid CYRO21 protseduur on väga tõhus ka näo piirkonnas, kui:

 
  • Soovid lahti saada topelt lõuast
  • Sul on põletikuline akne, mida soovid saada kontrolli alla
  • Sul on aknest tekkinud suured armid
  • Sinu näonahk on kuperoosne
  • Sinu näonahk on vananev ja soovid proovida midagi uut
  • Soovid saada kohest tulemust mõne erilise sündmuse jaoks nt. pulmad või kooli lõpetamine.
Antud protseduur annab suurepärased tulemused, kui sul on kuperoosa, tugeva akne ja näotursete korral; aitab ühtlustada naha pigmenti!

KKK

Cyro21 aitab vabaneda soovimatust rasvapolstrist ja vähendab tselluliiti, et saavutada soovitud kehakuju ja –kaal.

Cyro21 protseduur aitab rasvarakke väljutada kehast loomulikul teel, seega vee joomine on antud protseduuri tehes väga oluline.

Tulemuses on antud protseduuri puhul väga erinevad, kuna mida rohkem pinda seda suuremad on kaotatavad cm. Pärast esimest protseduuri kaob keskmiselt 2-6 cm.

CYRO21 protseduur on turvaline, valutu ja ilma kõrvalnähtudeta. Protseduuri ajal võib olla selline õhetav ja kõditav tunne.